Москаленко Павло Олександрович

Заступник керівника головного осередку (Голови Правління)

Громадської Організації

«Патріотичне братство прикордонників України»

Павло Москаленко народився 18 вересня 1963 року в с. Полошки, Глухівського району, Сумської області. Проживає в м. Київ

В 1982 р. закінчив Київський суднобудівельний технікум та влаштувався працювати на Завод «Ленінська Кузня»  старшим техніком по підготовці виробництва.

1982-1983 р.р. проходив строкову службу у Прикордонних військах.

В 1983 розпочав навчання у Київському Вищому Військово-морському політичному училищі, яке закінчив з відзнакою в 1987 році за спеціальністю – військово-морська навігація, історія та суспільствознавство.

З 1987 по 1992 рік проходив військову службу  на командних посадах  кораблів  Морських частин Прикордонних військ (м. Севастополь).

 В 1991 році, з проголошенням незалежності України в числі перших  прийняв присягу на вірність Українському народові.

Звільнився у запас ЗСУ в 1992 році за станом здоров’я у званні старшого лейтенанта. 

В період 1993-1998 р.р. – Генеральний директор Асоціації видавців літератури та журнально-газетної періодики для молоді «Край».

В 2006-2007 р.р. здобував  другу вищу освіту в Інституті землевпорядкування та інформаційних технологій при НАУ.

В період 2005 – 2011 р.р працював в Київському міському головному управлінні земельних ресурсів в т.ч. на посадах: Заступника начальника управління землеустрою, охорони земель, державного земельного кадастру та моніторингу (2005-2006р.р); Заступника начальника Київського міського головного управління земельних ресурсів (2006-2008 р.р). В  2008 році переведений на посаду першого заступника начальника Головного управління Держкомзему у місті Києві (в.о. начальника), але в 2009 році  звільнено з посади.

В 2011році відбулося поновлення П. Москаленко на посаді рішенням суду та одночасним   звільненням за згодою сторін.
Звільнення з посад в  2007 та 2009 роках було по одній причині – саме Головне управління Держкомзему у місті Києві протистояло земельним махінаціям Київради, в якій існувала паралельна структура – «ГУ Київзем при КМДА», яка і готувала документи для реалізації схем розкрадання земель.

Обидва звільнення П. Москаленка у 2007 і 2009 році передували відомим сесіям КМДА де було проведено багатомільярдну махінацію із землею під егідою мера Черновецького. Обидва звільнення були незаконними і суд двічі поновлював П. Москаленко на посадах.

З 2009 року П. Москаленко увійшов в члени Центрального Проводу УРП (Українська республіканська партія), з 2014 року є заступником Голови УРП.

Павло Москаленко пройшов Революцію Гідності і приймав участь у революційних подіях від самого їх початку до величного та одночасно трагічного фіналу. Цю Революцію він готував та йшов до неї разом із побратимами ще за декілька років до її початку – з моменту приходу до влади зрадника України Віктора Януковича. Приймав участь майже у всіх акціях спротиву злочинному режиму  як учасник і як організатор.

1 грудня 2013 року разом з активістами штурмував «Український Дім», а потім і Київраду,  де  став комендантом від ГО «Спільна справа» та УРП. Особисто відповідав за караули, розміщення постів на вході  та за охорону  приміщень у правому крилі будівлі КМДА. Одночасно вживав заходів аби не допустити вандалізму та мародерства.

Події на Майдані під час Революції Гідності. Лютий 2014 р.

18 лютого 2014 року прийняв участь у зіткненнях з провокаторами (“тітушками”) у Маріїнському парку. В цей день тримав оборону на вулиці Інститутській до того самого моменту, коли революціонери попали в оточення спецпризначенців “Беркуту” та підрозділів Внутрішніх Військ і мали відходити вниз до Майдану під обстрілом із бойової зброї та в умовах застосування  гранат та бруківки з боку  силовиків. В той час було вбито велику кількість самооборонівців, а П.Москаленко отримав  контузію.

Всю ніч з 18 на 19 лютого Павло Москаленко стояв на Майдані поруч із побратимами. А 20 лютого біля Михайлівського Собору на власному авто  організовував евакуацію поранених.

З початком агресії РФ проти України П. Москаленко прийняв участь в організації волонтерського допомоги. В підрозділи, що були на передовій  АТО відправлено автомобільну техніку для евакуації поранених, прилади спостереження, речове майно, продукти харчування і медикаменти.

Волонтерська робота: Автомобіль медичної допомоги перед відправкою в АТО

Павло Москаленко продовжує  активну громадську діяльність з погляду на те, що зараз починається шалений тиск на суспільство і владу з боку  прямого ворога та  п’ятої колони Москви. Вони фактично хочуть піддати сумніву ідеологію, яка надбана за підсумками  Революції Гідності та одночасно знищити актив осередків спротиву, що може протидіяти агресії РФ проти України.

      Павло Москаленко має досвід керівництва та створення нових структур у системі центральних органів виконавчої влади.

     Сімейний стан: Одружений. Має сина та онуку.