Всеукраїнська  громадська організація Патріотичне братство прикордонників України (ПБПУ) заснована  із прагненням захисту свободи і незалежності України. Братство є спільником всього національного  визвольно-патріотичного руху.

Історія створення ПБПУ

ПБПУ буде спрямовувати зусилля на те, щоб очистити  Держприкордонслужбу від пристосуванців та  осіб, які створили умови до особистого збагачення через крадіжки державних коштів і системне здирництво.

Ми хочемо зупинити відтік із прикордонного відомства особового складу, повернути повагу до звичайних прикордонників і можливостей із справедливого кар’єрного зростання персоналу.

Мета Братства

З окресленої мети ГО ПБПУ та в умовах Україно-російської війни вважаємо необхідним об’єднати зусилля українських патріотів, особливо  з числа тих, які проходять службу або є ветеранами ПВУ та ДПСУ, приймали участь в бойових діях із захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Якщо Ви – Українець за змістом свого Духу, вважаєте Україну своєю Батьківщиною і готові покласти своє життя за ЇЇ волю і незалежність, Вам є місце в лавах Організації ПАТРІОТИЧНЕ БРАТСТВО ПРИКОРДОННИКІВ УКРАЇНИ.

Членство в Організації

Керівний склад Організації має різний досвід: прикордонної та військової служби, правоохоронної діяльності; участі в подіях під час Революції Гідності;  бойових дій для захисту України від агресії РФ;   громадської та політичної діяльності; управління персоналом.  Це надасть можливість реалізувати визначені мету і завдання Громадської Організації.

Керівництво Братства

Для  забезпечення діяльності  ПБПУ та інформаційного спротиву створено електронні засоби масової інформації – веб-сторінка та веб-спільнота у Фейсбук, що  мають однойменну з Організацією назву.

Контакти Організації